TAGS.SK
Business

Reklamná sieť TAGS.WORLD je založená na myšlienke použiť #Hashtag značky na vyhľadanie spoločností, produktov, služieb, ponúk, miest a mnoho iného. Pokiaľ ide o sociálne médiá, #Hashtag značka slúži na upútanie pozornosti, na organizáciu a na propagáciu. Spoločnosti používajú značky #Hashtag na získanie nových zákazníkov a na zvýšenie ich online prítomnosti. TAGS.WORLD pozostáva z web stránok krajín, regionálnych reklamných webov a blogov, tematických stránok, indexov spoločností, platformy pre obrázky, kanálov RSS a Landing pages (Landing stránok). Okrem toho využívame na reklamu sociálne médiá a ponúkame našim zákazníkom ďalšie exkluzívne marketingové nástroje. Už mnoho rokov spolupracujeme s poprednými reklamnými platformami ako Google, Facebook, Pinterest a ďalšími známymi spoločnosťami.

Používanie hashtagov na propagáciu svojho podnikania

ČO? #Brand - Najlepší spôsob šírenia značky!
⇒ Hashtag pre zacielenie na kľúčové slová (Keywords) , produkty, témy atď.

KDE? Miestny hashtag. Používatelia sociálnych médií radi vyhľadávajú svoju polohu pomocou hashtagu a hľadajú ľudí s rovnakou polohou.

AKO? Trendové hashtagy, ceny, akcie, ponuky atď.
⇒ Sviatky / sezóny / činnosti.

Ako TAGS.WORLD funguje?

Ak už používate sociálne siete, viete, že byť tu úspešný nie je ľahké a je to nákladné. Našim hlavným cieľom je priviesť potenciálnych zákazníkov na stránky sociálnych médií Vašich spoločnosti pomocou kanálov RSS. Ak návštevník vyhľadá vašu spoločnosť na našej platforme TAGS.WORLD, zobrazí sa jej profil so všetkými príspevkami zo sociálnych médií. Ak klikne na príspevok, bude presmerovaný na stránku sociálnych médií vašej spoločnosti. To prináša vašej spoločnosti ďalších návštevníkov a nových potenciálnych zákazníkov.

Spoločnosti používajú na TAGS.WORLD platené hashtagy. Tieto hashtagy si zvolíte vy a mali by obsahovať spúšťacie slová (hľadané výrazy), ktoré najlepšie vystihujú vašu spoločnosť, produkty a služby. Napríklad: Ak použijete #realitybratislava, zobrazia sa všetky spoločnosti, ktoré používajú tento hashtag. Pokiaľ je to možné, mali by ste používať rovnaké Hashtagy ako na svojich sociálnych sieťach. Tu nájdete podrobné pokyny na používanie #Hashtagov. #Hashtags.(Odkaz)

Tiež pre vás vytvárame portréty vašich spoločností a uverejňujeme ich na našich národných webových stránkach. Tieto portréty obsahujú základné informácie o vašej spoločnosti. Čo robíte a ponúkate. Kde sa nachádza vaše sídlo alebo vaše pobočky. Ako zaujímavé sú vaše ceny, ponuky a sezónne akcie. Portréty spájame s vašimi webovými stránkami, blogmi, sociálnymi médiami a inými webmi. Keďže sortiment, ceny, ponuky a mnoho iného sa mení s ročnými obdobiami, tieto informácie je potrebné neustále aktualizovať. Tieto úpravy (feeds) preberáme priamo z vašich sociálnych médií, blogov a webových stránok pomocou nástroja RSS. Tieto kanály sa automaticky aktualizujú každých 15 minút. A tieto vaše novinky šírime v reklamnej sieti TAGS.WORLD i mimo nej. Návštevníci sa stávajú potenciálnymi zákazníkmi a sú vždy aktuálni. Využívaním sociálnych médií, ako je Facebook, Instagram, YouTube atď., dokážete ako spoločnosť osloviť a informovať svoju cieľovú skupinu. TAGS.WORLD je vysoko prispôsobiteľný a umožňuje vám definovať, ktoré oblasti vášho podnikania chcete zdôrazniť pomocou #Hashtagov Kedy, Kde a Ako. Pre každý z vašich profilov sociálnych médií môžeme vytvoriť informačný kanál až z 50 príspevkov. Okrem toho vytvárame aj zmiešané kanály, ktoré sa skladajú z rôznych sociálnych médií a oblastí.

TAGS.SK Webové stránky krajiny & blog Slovensko

TAGS.SLOVENSKO - Čo, Kde & Ako ! Tu nájdete produkty, služby, spoločnosti a miesta vo vašom okolí pomocou #Hashtag značky. Inzeráty a reklama od malých a stredných slovenských spoločností.

TAGS.INDEX SK Index spoločnosti pre Slovensko

Naše partnerské agentúry vytvoria pre vašu spoločnosť zápis spoločnosti na základe údajov a informácií, ktoré nám poskytnete. Okrem príspevku na našom blogu uverejňujeme najmenej jeden dynamický kanál RSS vášho profilu na sociálnych médiách. Na požiadanie dostanete portrét spoločnosti s ďalšími možnosťami propagácie vašej spoločnosti.

TAGS.BRATISLAVA Regionálna reklamná platforma & blog pre Bratislavský kraj

TAGS.REALITY Témy-reklamná platforma a blog o nehnuteľnostiach

Na našich regionálnych a tematických reklamných platformách môžete bezplatne publikovať ľubovoľný počet inzerátov na svoju spoločnosť, svoje produkty, služby, špeciálne ponuky a ešte oveľa viac.

TAGS.PICS SK Platforma pre fotografie a obrázky

Nahrávajú svoje fotografie, obrázky a gify v najvyššej kvalite, kategorizujú ich, vytvárajú albumy a spájajú sa s ostatnými. Máte mnoho možností, ako ich vložiť na svoje webové stránky alebo blogy. Influenceri a ďalší partneri môžu vaše fotografie hodnotiť, komentovať a posielať ďalej. Týmto zvyšujú vašu popularitu a povesť vašej spoločnosti.

FEEDS TAGS.SK RSS Feeds

Na tomto webe môžete automatizovať všetky informácie a novinky o vašej spoločnosti alebo odbore. Tu by mali byť zverejnené všetky webové profily, či už zo sociálnych médií, blogov alebo iných platforiem. Používateľom tak ponúkajú vynikajúci súhrn všetkých aktivít.

LP TAGS.SK Landing pages & marketingové nástroje pre TAGS.SK

Landing Page (Landing stránka) je webová stránka určená na premenu návštevníkov na kontakty. Obsahuje formulár, pomocou ktorého môžete zadať informácie o návštevníkovi výmenou za požadovanú ponuku. Návštevník je požiadaný, aby vykonal akciu, napríklad sa pridal k vášmu zoznamu E - mailov alebo si dokonca kúpil produkt.