BEST4FRIENDS - Slovenčina
Community

O BEST4FRIENDS

Náš svet sa rýchlo mení. Jedným z dôvodov sú nové technológie v oblasti digitalizácie. Internet čoraz viac ovplyvňuje naše životy a každodenný život. Obrat v oblasti online reklamy, elektronického obchodu a digitálnej komunikácie už roky stále rastie. Na rozdiel od mnohých iných priemyselných odvetví sú tu prognózy naďalej zamerané na rast. Len na digitálnu reklamu sa na celom svete denne minie viac ako 1,6 miliardy USD. Globálny trh elektronického obchodu má tiež naďalej rastúci trend. Len v roku 2020 sa celosvetový predaj v oblasti elektronického obchodu zvýšil o 24 % na 4,29 bilióna USD. Ide o výrazný nárast oproti 17,9 % v predchádzajúcom roku. Elektronický obchod v súčasnosti predstavuje 20 % všetkých maloobchodných tržieb. V spoločnosti BEST4FRIENDS sa týmto trhom venujeme už viac ako 10 rokov, a to ako konzultanti aj ako vývojári.

Ako partner siete BEST4FRIENDS som si uvedomil, aká dôležitá je komunita pre úspech na internete. Väčšina affiliate publisherov , influencerov, blogerov a ďalších sú osamelí vlci a konkurenti s malým úspechom. Väčšinou majú veľa vedomostí v oblasti online marketingu, ale nedokážu ich premeniť na dostatočný príjem. Požiadavky na trhoch sa vyvinuli do takej miery, že na úspešnú implementáciu sú potrebné tímy namiesto jednotlivcov. Preto je sieť BEST4FRIENDS zložená z medzinárodne aktívnych online marketingových manažérov a odborníkov na jednotlivé oblasti.

Spoločnosť BEST4FRIENDS vyvíja marketingové produkty a služby pre malé a stredné podniky, ktorých cieľom je udržať si konkurencieschopnosť. Okrem základných produktov, ako je tvorba webových stránok, správa platieb a iné, sú to programy pre online reklamu, elektronický obchod,vernostné programy a marketing. Všetky tieto produkty sú navrhnuté tak, aby pomohli malým a stredným podnikom pri riešení výziev digitalizácie. Samozrejme, spolupracujeme aj ako partneri so známymi spoločnosťami, ako sú Google, Facebook, PayPal, ako aj s mnohými ďalšími spoločnosťami, vývojármi, programátormi a odborníkmi z celého sveta.

Ak sme vzbudili Tvoj záujem, kontaktuj nás tu, alebo na jednej z týchto platforiem: